środa, 9 maja 2018

Warsztaty malarskie #8

 
Warsztaty z malowania figurek to cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza” w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie.
Warsztaty przeznaczone są dla początkujących hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem współkolegów. Wspólna praca tworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń.

W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego pieszego modelu.
Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.
 
Na ósme spotkanie zapraszamy 26 maja 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00.


Dzięki wsparciu MICRO ART STUDIO uczestnicy będą mieli okazję pracować na modelach Discworld Senior Wrangler.

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com z tematem WARSZTATY#8.
 
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów. Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.
 
Do zobaczenia na warsztatach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz