piątek, 5 stycznia 2018

Warsztaty malarskie #4

Warsztaty z malowania figurek to cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający przy Klubie Gier Przygodowych „Twierdza” w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca tworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń. Każde spotkanie prowadzone jest przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego pieszego modelu. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy.


Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.

Na czwarte spotkanie zapraszamy 21 stycznia 2018 r. (niedziela) w godz. 10.00 - 16.00.

Prowadzącym warsztaty będzie: PIOTR ZIELIŃSKI

Jego przygoda z malowaniem figurek trwa już ponad 23 lata. W tym czasie zdążył pomalować nieprzebrane ilości modeli i o ich malowaniu wie prawie wszystko. Preferuje modele w skali 32mm i nie używa aerografu. Pracował 2 lata dla Games Workshop, gdzie prowadził warsztaty i pokazy, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych malarzy. Prowadzi niekomercyjne studio Flat Cap Productions. Od kilku lat aktywnie prezentuje swoje prace na konkursach zarówno w Polsce jak i za granicą.


Polecamy uwadze:
https://www.facebook.com/Flat-Cap-Productions-1458525254389398/

Dzięki wsparciu PUPPETS WAR ( https://puppetswar.eu ) uczestnicy będą mieli okazję pracować na modelach TORMENTORS ( https://puppetswar.eu/product.php?id_product=613 )


Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com z tematem WARSZTATY#4

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów. 

Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.


Do zobaczenia na warsztatach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz