sobota, 27 stycznia 2018

Warsztaty malarskie #5

Warsztaty z malowania figurek to cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający przy Klubie Gier Przygodowych „Twierdza” w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca tworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń. Każde spotkanie prowadzone jest przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego pieszego modelu. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy.


Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.

Na piąte spotkanie zapraszamy 17 lutego 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00.

Prowadzącym warsztaty będzie: ALEKSANDER KACZOR

Prowadzący o sobie:

"Cześć, jestem Olek, mam 34 lata, gram i maluję ponad 20 lat. Oba te aspekty hobby (granie i malowanie) są dla mnie równie ważne, dlatego nigdy nie gram niepomalowanymi modelami i nigdy nie maluję modeli którymi nie planuję grać. To ukształtowało mój styl malarski i określa techniki z jakich korzystam. Maluję głównie Undeadów i Chaos do Warhammera, mam też m.in. Black Templarów i Elysian do Warhammera 40.000 (i kilkanaście innych armii do mniej lub bardziej egzotycznych systemów). Od ponad pięciu lat pracuję w sklepie Games Workshop w Warszawie. Tak się złożyło, że zaraz po tym jak rozpocząłem pracę w sklepie, GW wprowadziło nową paletę farbek a wraz z nimi Citadel Paint System, który bardzo przypadł mi do gustu i który zademonstruję w praktyce na warsztatach w SDK."
Dzięki wsparciu PUPPETS WAR ( https://puppetswar.eu ) uczestnicy będą mieli okazję pracować na modelach SORCERESSES ( https://puppetswar.eu/product.php?id_product=612 ).

https://puppetswar.eu/
 

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com z tematem WARSZTATY#5

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów.

Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment. Na warsztatach wskazane jest posiadanie farb Citadel Paint System.


Do zobaczenia na warsztatach!
1 komentarz:

  1. O kurcze - nie wiedziałem, że Olek jest taki młody! Świetny wybór na prowadzącego warsztat. Maluje dobrze i szybko!

    OdpowiedzUsuń