czwartek, 13 czerwca 2019

Warsztaty rzeźbienia i konwersji!

W sobotę 22 czerwca 2019 r. będziemy wspólnie zgłębiać i praktykować sekrety konwertowania figurek i rzeźbienia własnych detali z green stuffu i podobnych mas modelarskich.Nasz klubowy kolega Tadek obiecał podzielić się z nami kilkoma technikami - będzie można podpatrzeć, jak rzeźbić dłonie, elementy pancerza, futra, ale też dowiedzieć się, jak budować szkielet figurki z drutu, pinować łamliwe elementy i na pewno jeszcze coś, o czym sami jeszcze nie wiemy :).

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się w prywatnych wiadomościach (debowa.tarcza@gmail.com) i po potwierdzeniu dostępności miejsca na warsztatach prosimy o deklarację "wzięcia udziału" w wydarzeniu.

Zaczynamy o godzinie 10:00

Prosimy, w miarę możliwości, o zabranie ze sobą drobnych narzędzi w rodzaju silikonowych pędzelków (np. takich do manicure :)), narzędzi dentystycznych, igieł, wykałaczek, małych śrubokrętów itp.

Jeżeli nie macie takich cudów, to nie przejmujcie się! Wiele narzędzi można zastąpić nawet bitsami od figurek, wiele da się też zrobić zwykłą szpilką.

Postaramy się zapewnić pewną ilość green stuffu, ale jeżeli przyniesiecie co nieco własnego, też będzie dobrze :).

Możecie też wziąć własne figurki lub pokombinować coś z figurkami dostępnymi w Klubie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza