O klubowiczach

Stasiek "Dwalthrim" - w roku 2007 założył Klub Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza". Wielki pasjonat modelarstwa, ekspert scratch buildingu. Spod jego ręki wyszły niemal wszystkie tereny klubowe, począwszy od domów, przez skały, na fortach kończąc. Inicjator spotkań "Mordheim inna di Yard". Administrator klubowego konta na Facebooku. Więcej o jego kuźni makiet na: http://dwalthrim.blogspot.com/.
Tomek "Kapitan Hak" - zapalony hobbysta, twórca dziesiątek makiet klubowych, zarówno tych miejskich (domy, barykady), jak i plenerowych (góry oraz lasy), wielki miłośnik krasnoludów. W latach 2007 - 2015 prowadził Klub Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza"; był też współorganizatorem turniejów Mordheim w tym okresie. Od początku istnienia Internetu administrator strony klubowej. Obecnie klubowo raczej nieaktywny, ale w miarę możliwości stara się wspierać dębowotarczowe działania i inicjatywy. Wraz z żoną, Natalią "Skavenblight", prowadzi bloga: http://hakostwo.blogspot.com/.
Natalia "Skavenblight" - jest autorką malowania sporej części klubowych makiet. Współorganizatorka turniejów Mordheim w latach 2007-15. Autorka turniejowych scenariuszy i tekstów fabularnych. Modele przez nią pomalowane zostały docenione w wielu kręgach i publikacjach. Również obecnie klubowo nieaktywna, ale wspiera męża, Tomka "Kapitana Haka" w zdalnym wspieraniu klubu. Jej działalność można podziwiać na: http://hakostwo.blogspot.com/.
Wacław "Pan_Ryba" - miłośnik dobrze wykonanych terenów. Spod jego ręki wyszły liczne klimatyczne makiety, jak fontanny, kładki czy barykady. Inicjator warsztatów makietowych oraz malarskich realizowanych w Staromiejskim Domu Kultury. Współorganizator pierwszego turnieju Kill Team na zasadach Heralds of Ruin. Od 2015 r. prowadzi Klub Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza".
Marcin "Myszor" - oddany fan bitewniaków, miłośnik klimatów Warhammera Fantasy. Nieustannie rozmyśla  nad ulepszaniem zasad i mechaniki gry w Mordheim. Zaowocowało to autorskimi kampaniami, między innymi "W oparach obłędu", której kolejną odsłonę mamy szansę zobaczyć jeszcze w tym roku.
Lech "Aniollech"- niepowtarzalny indywidualista, który swoim antypedagogicznym podejściem już niejednego przeciwnika rozłożył na łopatki, czasem zaskakującą strategią, zawsze pogodą ducha i otwartością. Więcej o nim i jego działalności na: http://www.potiwor.pl/.
Piotr "Avreus" - odpowiedzialny za wprowadzenie Warhammera 40.000 do klubu i rozpoczęcie regularnych gier oraz kampanii w Kill Team na zasadach Heralds of Ruin. Współorganizator pierwszego turnieju Kill Team w Klubie Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza".