poniedziałek, 6 listopada 2017

Warsztaty malarskie #2

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów malarskich! Tym razem gospodarzem spotkania będzie Michał Kucharski, na co dzień  prowadzący poczytnego dwujęzycznego bloga www.dwarfcrypt.pl, w którym opisuje duży świat zamknięty w małych figurkach. Każdy wpis tworzy oddzielną historię, która wzbogacana jest zdjęciami własnoręcznie pomalowanych miniatur. Jego główną inspiracją jest historia świata oraz klasyka fantasy. Z blogowania stara się wyciągać 200% normy, dlatego jest stałym bywalcem konferencji dla blogerów i twórców internetowych. Często podejmuje się recenzji i malowania figurek otrzymywanych od producentów.


Zachęcamy do zgłębiania jego twórczości:

https://www.facebook.com/DwarfCrypt-473321426160729/?fref=tsWarsztaty malarskie odbędą się 25-go listopada 2017r. od godz. 10:00 do 16:00 w Staromiejskim Domu Kultury, ul. Rynek Starego Miasta 2 w Warszawie. Zajęcia odbywają się w Sali Klubowej na pierwszym piętrze. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dzięki wsparciu ze strony sklepu Battle Models ( http://battle-models.com/ ) uczestnicy będą mieli okazję pracować na modelach Frostgrave Soldiers od firmy North Star Military Figures - http://www.northstarfigures.com/prod.php?prod=7467

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Nadesłane zgłoszenie będzie dotyczyć najbliższych warsztatów w miesiącu. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń.

Nauczeni przypadkami z poprzednich warsztatów informujemy, że osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów.

Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.

Do zobaczenia na warsztatach!


#DwarfCrypt #BattleModels #StaromiejskiDomKultury

9 komentarzy:

 1. Jeśli w dacie nie ma pomyłki, to komunikat pojawił się z opóźnieniem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog miał przypadkiem ustawiony czas pacyficzny ;)

   Usuń
  2. Tak było :P. Zresztą blog Dwalthrima miał podobnie. Godzinę już poprawiłem, zgodnie ze wskazówką Pana Ryby.

   Usuń
  3. Pomyłka związana z błędnie wskazanym miesiącem też już poprawiona.

   Usuń
 2. W związku z faktem, że ​​warsztaty​ literalnie​ przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów​​​,​ ​nie może i mnie tam zabraknąć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Warsztatów Malarskich #2: https://photos.app.goo.gl/wrFVBLRlf4UI0G712

  OdpowiedzUsuń