wtorek, 21 sierpnia 2018

Warsztaty malarskie #12

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie zaprasza do wspólnego malowania modeli do gier bitewnych. Zajęcia przeznaczone są dla hobbystów chcących doskonalić swoje umiejętności i dzielić się doświadczeniem.

Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów wspierany jest przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.


Na dwunaste spotkanie zapraszamy 1 września 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00.
Prowadzącym warsztaty będzie: MACIEJ ŻYLEWICZ

Prowadzący o sobie:
"Maluję od tak dawna, żeby pamiętać jak smakował Chaos Black i Skull White.
Maluję, żeby grać i dzięki temu wypracowałem sobie dużo skrótów, które pomagają mi szybko kompletować armie.Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i złapać kilka prostych tricków związanych z OSL, szybkim robieniem przejść czy różnymi dziwnymi specyfikami, które ułatwiają malarskie życie (wszystkie to substancje legalne!).
Gwarantuję, że (prawie) każdy skończy warsztaty z modelem pomalowanym na poziomie Tabletop +.


Nie jestem malarzem konkursowym, ale raz na jakiś czas wystawiam swoje prace (np. sierpniowy White Dwarf, Best Army w ostatnim Armies on Parade czy złota na konkursie malarskim Privateer Press na GenConie). W wolnym czasie projektuję też gry (np. www.pulp-city.com)."


Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com z tematem WARSZTATY#12.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej 48 h.


Organizator zapewnia model na zajęcia. Nie zapewniamy materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.

Do zobaczenia na warsztatach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz